PURUS MEDA

     Aigner     Anne Klein     Armitron     Barrel     Bentime     Bering     Calvin Klein     Candino     Cannibal     Casio     Certina     Citizen     Cluse     D-Ziner     Daisy Dixon     Daniel Klein     Daniel Wellington     Danish Design     Davosa     

Purus Meda PM Estromenox 30 tbl.

Purus Meda PM Estromenox 30 tbl. e-shop >>

Doplnok stravy PM Estromenox obsahuje prírodné fytoestrogény doplnené koenzýmom Q10, fermentovaným včelím peľom perga a extraktom zo zrniečok hrozna. Tieto látky sú vhodné pre ženy s intoleranciou syntetických hormonálnych prípravkov.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM 21 - pitné ampule 10x20 g

Purus Meda PM 21 - pitné ampule 10x20 g e-shop >>

PM 21 pitné ampulky s neurotransmiterovovou výživou mozgu, nervov, svalov s adaptogénnym účinkom (omladzujúcim a život predlžujúcim efektom) obsahujú vyvážený pomer prírodných neurotransmiterov (serotonín, melatonín, damianin) a ada.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM Melbromenox 30 kapsúl

Purus Meda PM Melbromenox 30 kapsúl e-shop >>

Doplnok stravy PM Melbromenox pre komplexnú starostlivosť o dievčenské a ženský organizmus na báze včelích produktov a koenzýmu Q10, ktorý sa u nás teší obľube už viac ako 10 rokov. Melbromenox je určený najmä pre dievčatá a žen.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM Melbroman 30 kapsúl

Purus Meda PM Melbroman 30 kapsúl e-shop >>

PM Melbroman - obsahuje účinné látky (ženšen, peľ perga, materská kašička, koenzým Q10 a propolis), ktoré predstavujú komplexnú starostlivosť o mužský organizmus. Tento špeciálny doplnok stravy vitalizuje organizmus pri únave, str.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM Ginkgo Biloba + royal jelly + Q10 30 kapsúl

Purus Meda PM Ginkgo Biloba + royal jelly + Q10 30 kapsúl e-shop >>

V produkte PM Ginkgo Biloba + royal jelly + Q10 nájdeme vyváženú kombináciu prírodných komponentov pre podporu pamäte a zvýšenie intelektuálnej výkonnosti. Podporuje normálnu srdcovú činnosť, celkovú sviežosť, odstraňuje únavu a .. Info Purus Meda >>Purus Meda PM D-Manosa s propolisom 30 tbl.

Purus Meda PM D-Manosa s propolisom 30 tbl. e-shop >>

PM D-Manosa s propolisom pre normálnu činnosť močových ciest. D-Manosa nie je organizmom nemetabolizuje a teda je tento doplnok stravy vhodný aj pre diabetikov... Info Purus Meda >>Purus Meda Žlčníkový elixír 60 tbl.

Purus Meda Žlčníkový elixír 60 tbl. e-shop >>

PM žlčníkové elixír - prastará osvedčená kombinácia šiestich bylín a propolisu pre normálnu činnosť žlčníka... Info Purus Meda >>Purus Meda PM Ľadvinový elixír 60 tbl.

Purus Meda PM Ľadvinový elixír 60 tbl. e-shop >>

PM Ľadvinový elixír predstavuje vzácne vyváženú a ojedinelú kombináciu extraktov z piatich bylín s prídavkom štandardizovaného propolisu Moravia PM®, ktorá vychádza z tradície očistných kúr obličiek slovenských ľudových lieči.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM Elixír na pálenie záhy 60 tbl.

Purus Meda PM Elixír na pálenie záhy 60 tbl. e-shop >>

PM Elixír na pálenie záhy - originálna bylinná alternatíva vo forme doplnku stravy miesto syntetických antacíd pre normálnu činnosť tráviaceho ústrojenstva... Info Purus Meda >>Purus Meda Cievny elixír 60 tbl.

Purus Meda Cievny elixír 60 tbl. e-shop >>

PM Cievne elixír pre normálnu činnosť cievneho systému... Info Purus Meda >>Purus Meda Očný elixír 60 tbl.

Purus Meda Očný elixír 60 tbl. e-shop >>

PM Očné elixír - novodobá receptúra ​​osvedčené a roky používané fytoterapie formou doplnku stravy , Ktorá vďaka zvýšenému obsahu prírodného luteínu, antioxidantu grape seed (z hrozna) a beta karoténu pre normálnu funkciu zra.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM Elixír na prostatu 60 tbl.

Purus Meda PM Elixír na prostatu 60 tbl. e-shop >>

PM Elixír na prostatu je už niekoľko rokov obľúbeným doplnkom stravy pre mužov nad 40 rokov. Pôvodná receptúra ​​prípravku PM Elixír na prostatu je zosilnená účinkom ďalších extraktov zo zlatobyle, vrbovky a koreňa Maral... Info Purus Meda >>Purus Meda PM Migrenvital elixír 60 tbl.

Purus Meda PM Migrenvital elixír 60 tbl. e-shop >>

PM Migrenvital elixír je doplnok stravy zložený z dvanástich bylín pozitívne pôsobiace na oblasť hlavy... Info Purus Meda >>Purus Meda PM Detoxikačný elixír 60 tbl.

Purus Meda PM Detoxikačný elixír 60 tbl. e-shop >>

PM Detoxikačný elixír je po generácie dedenie detoxikačná očistná kúra organizmu európskych ľudových liečiteľov spracovaná do modernej, tabletovej formy doplnku stravy. Poskytuje široký komplex anorganických a organických zlúčen.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM Amino Progress 120 kapslí

Purus Meda PM Amino Progress 120 kapslí e-shop >>

PM Amino Progress - aminokyselinová výživa omladzuje, posilňuje životne dôležité orgány a podporuje obnovu enzymatických funkcií v organizme. Harmonizuje spánkový režim, sexuálnu aktivitu, rast a farbu vlasov. Prináša dobrú náladu,.. Info Purus Meda >>Purus Meda PM Chlamydil 60 tbl.

Purus Meda PM Chlamydil 60 tbl. e-shop >>

PM Chlamydil obsahuje biologicky aktívne látky, ktoré podporujú čistenie krvi a tkanív od endotoxínov a zvyškových mikroorganizmov. Produkt sa odporúča po uštipnutí kliešťom... Info Purus Meda >>Purus Meda Salmonyl PM 30 tbl.

Purus Meda Salmonyl PM 30 tbl. e-shop >>

Salmonyl PM pre normálnu činnosť tráviaceho traktu... Info Purus Meda >>Purus Meda PM Chlamydil Extra 60 tbl.

Purus Meda PM Chlamydil Extra 60 tbl. e-shop >>

PM Chlamydil Extra má rozšírené spektrum biologicky aktívnych látok... Info Purus Meda >>
Riedenie krvi

Prostata

Prípravky pre mačky

Normálny stav kože

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Vitamíny a minerály

Kozmetika a zdravie | Zdravie | Lieky, vitamíny a potravinové doplnky | Doplnky stravy

Imunita2018 Luxusné a sportové náramkové hodinky za super ceny Kontakt